Op zaterdag 14 oktober 2023 viert Vrouwenkoor Elisabeth Bas onder leiding van Carole Kroese haar 30-jarig bestaan met het concert VAN VREUGDE, VERDRIET EN HOOP.

We zingen een verhaal over de toppen en dalen in de emoties die een mens kunnen bestormen.

Van het pure plezier van het samen zingen, de ondeugende spanning bij de eerste verliefdheden, over het verlangen naar de geliefde. Dan de weemoed over het verval en de angst voor de dreigingen in de wereld die het eigen bestaan kunnen verwoesten. Maar gelukkig zijn er mensen die opstaan tegen onrecht en oorlog en kunnen we zingen over hoop.

De muziek is van Mendelssohn Bartholdy, Sokolov, Howard Blake en van onbekende componisten van volksmuziek. De teksten zijn in 10 talen.

Dirigent: Carole Kroese

Terug naar de agenda

zaterdag 14 oktober 202320.15 uur

Pelgrimkerk

Stephensonstraat 1, 2022HV Haarlem

Toegang: € 12,50 (€ 7,50 kinderen)

Kaartverkoop: kaarten voor ons concert á € 12,50 (kinderen € 7,50) zijn te bestellen via onze website www. elisabeth-bas.nl